Ostale obavijesti

1. U petak je svetkovina Presvetoga Srca Isusova, patron župe Prozor, Bijelo Polje-Potoci i Obri. U Bijelom Polju svečana sveta misa je u 18 sati. U susjednoj župi Obri je svečana sveta misa u 11 sati kao i u Prozoru.
  2.  U iduću nedjelju je sv. Ante, patron župa Gračac i Žitače. U Gračacu je organizirana trodnevnica, svaku večer prigoda za ispovijed a onda sveta misa u 18 sati, svečana sveta misa je na sami blagdan u 11 sati. U susjednoj župi Žitače, koji slavi 200 godina župe, organizirana je i trodnevnica a svečana sveta misa u nedjelju u 11 sati. Taj dan je sveta misa u Zaružju, župa Drežnica u 17 sati.
  3. Danas službeno najavljujemo slavlje mlade mise don Tomislava Rajiča u Jablanici, 3. srpnja u 10 sati. Don Tomislav će podijelit pozivnice a svi vi koji se želite priključiti ovom slavlju moći će te uzeti pozivnicu ili kod obitelji ili u župnom uredu.