Bogoslovi iz Sarajeva u Jablanici

bogoslovija_sa

U popodnevnim satima 4. prosinca 2016., grupa bogoslova, njih oko dvadesetak, po povratku iz Mostara posjetila je župu Jablanica. Bogoslovi su toga dana sudjelovali na svečanoj svetoj misi u Cimu-Ilićima, pod kojom je sveti red đakonata primio njihov kolega don Marina Krešić. Sa svojim odgojiteljima rektorom vlč. Josipom Kneževićem i vicerektorom vlč. Markom Mikićem, bogoslovi su proveli ugodno druženje uz kratko osvježenje jelom i pićem.

S bogoslovima je bio i sin ove župe bogoslov Tomo Rajič kao i ostali bogoslovi naše biskupije: Branimir Bevanda, Vinko Nenadić, Mate Samardžić, Mato Puljić i Sven Skender.

Hvala bogoslovima i odgojiteljima na dolasku i lijepom druženju, a neka Dobri Pastir podari svojoj Crkvi plemenitih mladića i djevojaka koji će nesebično i s puno ljubavi naviještati Evanđelje.