Ostale obavijesti

1. U nedjelju je Mala Gospa. Za taj veliki dan u našoj župi pripremit ćemo se trodnevnicom. Od četvrtka svaku večer u 18 sati najprije ćemo moliti krunicu i litanije, a za vrijeme krunice bit će prigoda za svetu ispovijed, pa onda ćemo slaviti svetu misu.
  2. U ponedjeljak 2. rujna u 14 sati popodne organiziramo čišćenje crkve i župne dvorane, pa vas molim sve koji možete tog dana doći i pomoći oko uređenja za Malu Gospu.
  3. U srijedu 4. rujna u 19, 30 sati u Samostanu časnih sestara u Bijelom polju je promocija knjige Transverzala zla, svjedočanstva o stradanju bjelopoljskih Hrvata u prošlom stoljeću: Drugom svjetskom ratu, poraću i Domovinskom ratu.
  4. U idući ponedjeljak, 9. rujna je sveta misa za žrtve u Grabovici koju predvodi fra Andrija Jozić, gvardijan samostana na Šćitu. U 11 sati najprije molitva kod spomenika, pa križni put i sveta misa.
  5. U subotu 31. kolovoza umrla je Dragica Crnogorac, sprovod je danas na Jarištu u 17 sati.